Timiş

Moss's Economy Condo

VERIFICĂ DISPONIBILITATEA
Moss's Economy Condo

Hotel Moss's Economy Condo

Adresă

Str. Felix, nr. 5, bl. 5, sc. A, ap. 1, 300645 Timișoara, România

Descriere Generală

Moss's Economy Condo este un apartament confortabil situat în Timișoara, la o distanță de 1,8 km de Iulius Mall Timișoara și la 2,6 km de Catedrală San Jorge. Acest apartament oferă facilități moderne, inclusiv WiFi gratuit și un televizor cu ecran plat, fiind ideal pentru turiști și călători de afaceri deopotrivă.

Apartamentul dispune de un dormitor, o cameră de zi spațioasă și o baie dotată cu cadă. Oaspeții au acces la prosoape și lenjerie de pat. Alte obiective turistice importante din apropiere includ Bastionul Theresia (3,3 km), Catedrala Metropolitană din Timișoara (3,7 km), Castelul Huniade (3,8 km) și Muzeul Țărilor Banatului (5,3 km). Aeroportul Timișoara-Traian Vuia se află la 11 km distanță.

Avantajele Locației

  • Accesibilitate: Moss's Economy Condo este situat într-o zonă centrală, ușor accesibilă, ideală pentru a explora orașul.
  • Proximitate față de atracții turistice: Cu numeroase atracții turistice în jur, oaspeții pot vizita cu ușurință cele mai importante monumente ale orașului.
  • Transport public: Stațiile de transport public sunt la câțiva pași, facilitând deplasarea în întreaga Timișoara.
  • Zone comerciale: Iulius Mall Timișoara, aflat în apropiere, oferă o varietate de magazine, restaurante și opțiuni de divertisment.

Facilități

Moss's Economy Condo oferă o gamă largă de servicii pentru a asigura o ședere confortabilă:

  • WiFi gratuit în toate zonele apartamentului.
  • Încălzire și ventilator pentru un confort optim.
  • Cameră de zi cu zonă de luat masa, cu facilități de gătit, inclusiv cuptor cu microunde, frigider și fierbător electric.
  • Baie privată dotată cu cadă, prosoape și hârtie igienică.
  • Televizor cu ecran plat pentru momente de relaxare.

Întrebări frecvente

Care este ora de check-in și check-out?

Check-in-ul se face începând cu ora 15:30, iar check-out-ul trebuie efectuat până la ora 13:30.

Este permis fumatul în apartament?

Nu, fumatul este interzis în întreaga unitate.

Pot aduce copii sau animale de companie?

Din păcate, Moss's Economy Condo nu permite cazarea copiilor sau a animalelor de companie.

Există facilități de parcare disponibile?

Nu, nu există parcare disponibilă la Moss's Economy Condo.

Ce trebuie să fac dacă planific o sosire mai devreme sau mai târziu?

Este important să anunțați proprietatea cu privire la ora estimată de sosire cu cel puțin câteva ore înainte de a ajunge.

Acceptați cereri speciale?

Da, Moss's Economy Condo acceptă cereri speciale. Vă rugăm să le menționați în momentul rezervării.

VERIFICĂ DISPONIBILITATEA

Locația cazării:

Str. Felix, nr. 5, bl. 5, sc. A, ap. 1, 300645 Timisoara, Rumanía